Budowa hal

Konstrukcje stalowe Rzeszowie

usługi dekarskie Rzeszów

Oferta - dekarze do hal stalowych

Konstrukcje stalowe Rzeszów - produkcja

Dźwigary dachowe Rzeszów - STALKONCEPT Sp. z o.o.

Budowa hal STALKONCEPT Sp. z o.o.

W każdej podkarpackiej lokalizacji, także w Rzeszowie, realizujemy jako generalny wykonawca, zlecenia budowlane związane z wznoszeniem hal, remontami budynków skonstruowanych na szkieletach stalowych, renowacją, malowaniem i śrutowaniem konstrukcji, izolacją dachów i stropów. Co oferujemy oprócz solidności, terminowości i dobrych cen?
Doświadczenie jakie zdobyli nasi projektanci, inżynierowie, montażyści, pozwala na zbudowanie każdego rodzaju hali o konstrukcji stalowej w najbardziej profesjonalny sposób zadowalający dla każdego nadzoru budowlanego i dający wieloletnią rękojmię na budynek. Przedstawiamy zbiór danych teleadresowych firm wykonujących usługi produkcji i montażu budynków ze stali w całej Polsce. Dzięki poręcznej liście w formie mapy, zawierającej wszystkie województwa oraz większe miejscowości, bardzo szybko można dotrzeć do informacji o najbliższych, polecanych i sprawdzonych, ekipach i firmach budowlanych oferujących usługi krycia dachów nowoczesnych budynków produkcyjnych i magazynowych, rewitalizacji pokryć dachowych, napraw i remontów kapitalnych.

Zwieńczenie hali, wiaty, magazynu, dachem nie jest banalną pracą budowlaną, konstrukcja stalowa, jek zaprojektowanie,wytworzenie i krycie dachu jest specjalistyczną usługą inżynieryjno-budowlaną i powinno być zrealizowane przez zespół doświadczonych profesjonalistów. Polecamy w naszym serwisie tego rodzaju firmy dekarskie, brygady, indywidualnych wykonawców, montażystów do tego typu prac.

Czym jest budowa hal stalowych?

 • to specjalistyczne prace prowadzące do wybudowania budynku użytkowego,
 • to prace projektowe w konsultacji z managementem inwestora
 • to budowa konstrukcji więźby dachowej,
 • to także transport i załadunek dźwigiem ponadgabarytowych dźwigarów, kratownic, belek
 • krycie dachów blachodachówką, papą bitumiczną, dachówką ceramiczną, gontem,
 • malowanie i śrutowanie konstrukcji stalowych,
 • nadzór budowlany nad jakością i standardami montażu,
 • prace spawalnicze,
 • badanie geodezyjne gruntu i pomiary geodezyjne,
 • badania NDT,
 • wypalanie plazmowe elementów stalowych na wymiar.

produkcja konstrukcji stalowych

Solidne, trwałe, konstrukcje, dźwigary, przęsła zbudowane z profili stalowych, blachownic i kratownic to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności przygotowujemy obmiary i wyceny, adekwatnie do trudności i skomplikowania projektu, typu zadaszenia dobieramy wyspecjalizowaną i doświadczoną ekipę. Dajemy gwarancję i rękojmię na wykonane dachy, daszki, wiaty, pokrycia.

Usługi dodatkowe Rzeszów

Dlaczego warto?

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w budowie nowych pokryć dachowych i nagłych interwencjach przy uszkodzonych dachach, oraz izolacji folią dachową, gwarantujemy szybką i bezpieczną usługę na którą składają się: , natychmiastowe podjęcie kontaktu od zgłaszającego ( 24h/dobę ), niezwodny i szybki przyjazd na wskazane miejsce budowy/remontu/naprawy, niezwłoczne ( po uzgodnieniu zlecenia ) podjęcie prac wykonawczych lub pogotowia dekarskiego , własny przewóz materiałów, zabezpieczenie miejsca składowania papy, dachówek, krokwi, łat, belek drewnianych, zabezpiecznenie terenu budowy ( prace na dachach są pracami na wysokości, dobry kontakt z inspektorem nadzoru budowlanego, zabezpieczenie przeciwpożarowe budowy w zakresie udostępnionego przez inwestora miejsca ( poddasze, dach, magazynki, pakamery ).

Jakich niedogodności unikniesz przy zleceniu nam wykonania usług dekarskich?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz dekarzy u niesłownej firmy budowlanej, możesz czekać na nią kilka tygodni, cena za remont dachu może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone materiały na dach mogą zostać uszkodzone przez warunki atmosferyczne. W takich okolicznościach można się także spodziewać, że wykonany dach będzie zawierał spore usterki i błędy wykonawcze co może się skumulować w przeciekaniu lub znacznym zniwelowaniu jego ochronnych funkcjonalności ( zabezpieczenia budynku przed deszczem, wiatrem, śniegiem ).

Gwarantujemy:

 • wieloletnie doświadczenie we wszystkich typach budowli,
 • efektywne projekty budynków, hal przemysłowych, hal rolniczych, magazynów, wiat, zadaszeń
 • doświadczenie i ubezpieczenie przy pracach na wysokości,
 • bezpieczny transport, przeładunek ciężkich i pozagabarytowych konstrukcji
 • wdrażamy najlepsze normy budowlane dla osiągania maksymalnej jakości,
 • własna prefabrykacja konstrukcji, obróbek blacharskich,
 • żelazne dotrzymywanie terminów realizacji
 • elastyczność przy konieczności dokonania zmian w trakcie budowy
 • doświadczona kadra projektowa i nadzorująca

Nasza misja

Usługi budowy hal Rzeszów

Jesteśmy jedną z firm budowlanych wykonawców z całej Polski. Posiadamy pełne zaplecze do projektowania i produkcji elementów konstrukcyjnych niezbędnych do wznoszenia hal stalowych. Działamy także dynamicznie w woj.podkarpacki. Firma STALKONCEPT Sp. z o.o. prezentuje tutaj informacje o możliwościach wybudowania hali stalowej, pokrycia dachu, remontu i renowacji hali wykonanej ze stali, malowania dachów w okolicach Rzeszowa. Cały czas realizujemy prace polegające wybudowania dachu, realizacji remontu pokryć dachowych, napraw więźby, krycia blachodachówką, papą termozgrzewalną, ale także blachą ocynkowaną czy blachą miedzianą. Zapytaj o wolny termin w 2023r. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług budowlanych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami budowlanymi, hurtowniami budowlanymi, producentami pokryć dachowych, producentami i sprzedawcami foli izolacyjnej, ekipami demontującymi stare dachy, konserwatorami zabytkowych budowli. Ich lista jest zaprezentowana na naszej mapie usług. Każda prezentacja, kontakt jest weryfikowany i aktualizowany. Dzięki informacjom z naszej strony można bezpiecznie, wygodnie i szybko zamówić pierwszą konsultację, wycenę i projekt oraz w kolejnych etapach zrealizować budynek wykonany w całośći z konstrukcji metalowej lub mieszanej murowano-stalowej.

Kontakt - wycena, projekty i realizacje hal

Generalny wykonawca w Rzeszowie

Wyślij wiadomość ze wskazaniem lokalizacji budynku

Dane kontaktowe w Rzeszowie

600-780-136

Rzeszów

Rzeszów@dekarze.com.pl