Termoizolacje

Ocieplenie dachów Wilanów

Docieplenie poddaszy Wilanów

Dekarze Wilanów

Usługi dekarskie - docieplenie pianką

Docieplenie poddaszy Wilanów - Grupa IZOPRO

Grupa IZOPRO

Czym jest ocieplenie dachu?

W ramach remontów i napraw budynków często okazuje się, że konieczne jest wykonanie dodatkowych termoizolacji. Budynek słabo izolowany termicznie to oprócz oczywistych wydatków związanych z nadmiernym ogrzewaniem, jest także narażony na bardzo szybką degradację konstrukcji ze względu na przemarzanie, ataki pleśni, zawilgocenie.
O ile docieplenie fundamentów i elewacji jest w miarę nieskomplikowane tak już ocieplenie dachu, docieplenie poddasza może nastręczyć sporo pracy. Każdy dach, zwłaszcza te w domach jednorodzinnych są w formie nieregularnych brył, zbudowane z niewymiarowych ( niestandardowych ) elementów, tworząc skosy, z trudno dostępnymi przestrzeniami.

Oferujemy ocieplenie dachów w Wilanowie profesjonalnymi metodami, z użyciem nowoczesnych technologii termo i hydroizolacji. Ocieplenie pianką PUR, metodą natryskową jest szybkie i skuteczne.
Doświadczenie w budownictwie, dekarstwie, jako generalny wykonawca robót budowlanych, zdobywane przez naszą firmę umożliwia realizację prawie wszystkich typów przedsięwzięć budowlanych, renowacyjnych, zabezpieczających i remontowych. W szczególności dział izolacji IZOPRO zajmuje się pracami zwiazanymi z zabezpieczeniem budynków wykorzystując ekspresową i technologicznie zaawansowaną technikę natryskową. Pomimo tego, że izolacja i docieplenie stanowią jedynie etap w budowie w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie wykonania interwencyjnych dociepleń prowadzimy indywidualnie specjalistyczne docieplenia i izolacje budynków oferując ekspresowe docieplenie dachów i poddaszy, docieplanie stropodachów, remonty i docieplenie elewacji.

Solidne, trwałe, nieprzeciekające dachy to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności przygotowujemy obmiary i wyceny, adekwatnie do trudności i skomplikowania projektu, typu zadaszenia dobieramy wyspecjalizowaną i doświadczoną ekipę. Dajemy gwarancję i rękojmię na wykonane dachy, daszki, wiaty, pokrycia.

Wykrywanie nieszczelności dachów Wilanów - Expres

Dlaczego warto?

Dobrze wykonane ocieplenie budynku przekłada się na ogromne oszczedności zwiazane z wydatkami na ogrzewanie pomieszczeń oraz co równie ważne zabezpieczenie budynku przed przyspieszoną degeneracją czynnikami atmosferycznymi, wilgocię, niskimi i/lub wysokimi temperaturami.

Rewelacyjna i rewolucyjna metoda natrysku pianki poliuretanowej umożliwia zaizolowanie fundamentów dużego domu w ciągu jednego dnia! Fundament zabezpieczony pianą PUR ma lepsze parametry ochrony cieplnej niż taki sam zabezpieczony wełną mineralną lub styropianem. Natryśnięta, wsprayowana piana utwardza się już po kilku sekundach, jednak wcześniej w stanie rozpylonego płynu wypełnia każdą szczelinę, każdy zakamarek, tworząc warstwę izolacji o cechach ciągłości. Bez szczelin, przez które może uciekać ciepło lub przenikać woda.

Oprócz ociepleń elewacji w tradycynym budownictwie IZOPRO Warszawa wykonuje ocieplenie ścian hal magazynowych, ocieplenie budynków inwentarskich, szybkie ocieplenie ścian budynków wykonanych w technologii konstrukcji stalowych, ze ścianami z nieocieplonych blach stalowych.

 

Prowadzimy docieplenia i izolacje wszelkich typów dachów:

 • ocieplenie dachów na domach jednorodzinnych, willach
 • izolacje dachów płaskich
 • naprawa i izolacje dachów mansardowych
 • renowacje dachów na kościołach
 • remonty dachów zabytkowych
 • wymiana pokryć dachowych na blokach wielorodzinnych

Jakich niedogodności unikniesz przy zleceniu nam wykonania usług dekarskich?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz dekarzy u niesłownej firmy budowlanej, możesz czekać na nią kilka tygodni, cena za remont dachu może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone materiały dekarskie, mogą zostać uszkodzone przez warunki atmosferyczne. W takich okolicznościach można się także spodziewać, że wykonany dach będzie zawierał spore usterki i błędy wykonawcze co może się skumulować w przeciekaniu lub znacznym zniwelowaniu jego ochronnych funkcjonalności ( zabezpieczenia budynku przed deszczem, wiatrem, śniegiem ).

Gwarantujemy:

 • ciepły i szczelny dach,
 • wieloletnie doświadczenie w budowie dachów,
 • doświadczenie i ubezpieczenie przy pracach na wysokości,
 • bezpieczny transport pokryć dachowych, dachówek, blach, krokwi
 • wdrażamy najlepsze praktyki dla osiągania maksymalnej jakości,
 • własne przygotowanie obróbek blacharskich,
 • żelazne dotrzymywanie terminów realizacji napraw dachu
 • naprawy dachów także w zimie
ocieplenie dachów Wilanów docieplenie poddasza Wilanów izolacja dachów

Nasza misja

Usługi i porady dekarskie Wilanów

Dużą część realizacji IZOPRO wykonuje w ramach prac takich jak remont poddasza w Wilanowie lub jego rewitalizacja. Niezagospodarowane, zimne, wilgotne przestrzenie bezpośrednio pod blachodachówką położoną na belkach stropowych przemieniamy w ciepłe, suche, jasne światłem z okien dachowych i lukarn, wyciszone akustycznie pianką sypialnie, pokoje dziecine, zaciszne gabinety, domowe biblioteki.

Dzięki tej nowoczesnej technologi użycia pianki PUR można znacząco przyspieszyć remont poddasza oraz zmniejszyć jego koszty. Dodatkowo, świetne właściwości izolacyjne oraz mała wrażliwość na wilgoć oraz trwałość piany, gwarantują kilkadziesiat lat bez przecieków, strat ciepła, ochronę termiczną klimatyzacji w lecie. Technika natryskowa zwiększa także dokładność uszczelnienia przestrzeni ścian i połaci poddachowych.

Kontakt - wycena ocieplenia dachu

Polecani dekarze w Wilanowie

Wyślij wiadomość ze wskazaniem lokalizacji dachu

Dane kontaktowe w Wilanowie

604-260-209

Wilanów

Wilanów@dekarze.com.pl