Dekarze Warszawa-Żoliborz

Naprawa dachów Żoliborz

usługi dekarskie na Żoliborzu

Dekarze Żoliborz

Usługi dekarskie

Naprawa dachów Żoliborz - Grupa IZOPRO

Grupa IZOPRO

Czym jest naprawa dachów?

Naprawa dachów jest wykonaniem procesu renowacji dachu, polegającym na wykonaniu szeregu czynności zaczynając od wykrycia uszkodzeń czy usterek pokrycia dachowego, miejsc osłabienia konstrukcji dachu, ustalenia przyczyny przeciekania ( badanie szczelności ), następnie wyboru odpowiedniej metody naprawczej, i na końcu profesjonalnej realizacji usunięcia zużytych lub zepsutych elementów dachu i zastąpienie ich nowymi: dachówkami, blachodachówkami, nowym gontem, rynnami, papą termozgrzewalną.

 • to specjalistyczne prace prowadzące do odnowienia dachu,
 • to prace remontowo-naprawcze na dachu
 • to budowa nowej konstrukcji więźby dachowej,
 • to także naprawa urwanej rynny, lub uzupełnienie ubytków dachówek
 • krycie dachów blachodachówką, papą bitumiczną, dachówką ceramiczną, gontem,
 • izolacja i sprawdzanie szczelności dachów.

dekarze Warszawa

Solidne, trwałe, nieprzeciekające dachy to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności przygotowujemy obmiary i wyceny, adekwatnie do trudności i skomplikowania projektu, typu zadaszenia dobieramy wyspecjalizowaną i doświadczoną ekipę. Dajemy gwarancję i rękojmię na wykonane dachy, daszki, wiaty, pokrycia.

Pogotowie napraw dekarskich Żoliborz - Expres

Dlaczego warto?

Porywiste wiatry nie omijające także dachów Wilanowa, działające przez dłuższy czas na powierzchnię dachu mogą spowodować szkody w jego poszyciu jakim jest dachówka, blachodachówka, gont bitumiczny, blacha miedziana czy ocynkowana. Podobnie jesienno-zimowe lub wiosenne warunki atmosferyczne z dużymi opadami śniegu lub deszczu wywołują ten nieporządany efekt. Długotrwałe okresy deszczów ujawniają na wieloletnich dachach słabe punkty, które zaczynają przeciekać. Urwane kawałki blachy, naruszone ciągi rynien lub co gorsza postrącane dachówki wymagają natychmiastowych napraw by zachować jednolitość powierzchni dachowych i zabezpieczyć dach przed przeciekaniem lub przenikaniem wilgoci do ścian lub kominów.

Drobne uszkodzenia naprawiane są w ramach serwisowania takich usterek w krótkim czasie. Usługa dekarska naprawy dachu w takim ograniczonym zakresie trwa zwykle kilka godzin.

 

Prowadzimy naprawy wszelkich typów dachów:

 • dachów na domach jednorodzinnych, willach
 • naprawa typowych dachów płaskich
 • naprawa dachów mansardowych
 • renowacje dachów na kościołach
 • remonty dachów zabytkowych
 • wymiana pokryć dachowych na blokach wielorodzinnych

Jakich niedogodności unikniesz przy zleceniu nam wykonania usług dekarskich?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz dekarzy u niesłownej firmy budowlanej, możesz czekać na nią kilka tygodni, cena za remont dachu może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone materiały dekarskie, mogą zostać uszkodzone przez warunki atmosferyczne. W takich okolicznościach można się także spodziewać, że wykonany dach będzie zawierał spore usterki i błędy wykonawcze co może się skumulować w przeciekaniu lub znacznym zniwelowaniu jego ochronnych funkcjonalności ( zabezpieczenia budynku przed deszczem, wiatrem, śniegiem ).

Gwarantujemy:

 • wieloletnie doświadczenie w budowie dachów,
 • doświadczenie i ubezpieczenie przy pracach na wysokości,
 • bezpieczny transport pokryć dachowych, dachówek, blach, krokwi
 • wdrażamy najlepsze praktyki dla osiągania maksymalnej jakości,
 • własne przygotowanie obróbek blacharskich,
 • żelazne dotrzymywanie terminów realizacji dachu
 • naprawy dachów także w zimie
naprawa dachów Żoliborz

Nasza misja

Usługi i porady dekarskie Żoliborz

Solidne wykonanie nowego dachu, gwarantowane, profesjonalne naprawy i remonty dachów są szczególnie oczekiwane przez inwestorów budowlanych, właścicieli domów, zarządców budynków, właścicieli nieruchomości. Naszą dekarską misją jest dokładne spełnianie tych oczekiwań. Zabezpieczony przed deszczem, śniegiem, wiatrem, na długie lata, dom z mocnym i pięknym dachem, za który nie trzeba zapłacić diamentami i złotem - to efekt naszych codziennych dekarskich starań, wysiłków, korzystania z wieloletniego doświadczenia. Naszą domeną jest także doradztwo w zakresie doboru materiałów na konstrukcje więźby, odeskowanie, folii izolacyjnej, sposobu ocieplenia poddaszy, wyboru pokrycia dachowego. Misją dekarzy z Warszawy dzielnicy Żoliborza IZOPRO RB Z.Rosiek jest także edukacja właścicieli domu/dachu odnośnie konserwacji pokryć dachowych, sposobów korzystania z systemów odprowadzania wody, orynnowania, usuwania śniegu z dachu, oraz częstotliwości koniecznych inspekcji i przeglądów szczelności dachu, więźby dachowej oraz izolacji stropów.

Kontakt - wycena naprawy dachu

Polecani dekarze w Żoliborzu

Wyślij wiadomość ze wskazaniem lokalizacji dachu

Dane kontaktowe w Żoliborzu

604-260-209

Żoliborz

Żoliborz@dekarze.com.pl