Dekarze IZOPRO

Czyszczenie dachów Warszawa

usługi czyszczenia Warszawie

Dekarze Warszawa

Usługi serwisowe na dachu

Mycie dachów Warszawa IZOPRO

Grupa IZOPRO

Czym jest usługa mycia dachów?

Nic bardziej błędnego niż przypuszczenie, że dach sam się oczyszcza przez padający deszcz. Być może w idealnie ekologicznej sytuacji było by to możliwe. Jednak budynki, zwłaszcza te w zabudowie miejskiej, otoczone ruchliwymi i pyłotwórczymi arteriami komunikacyjnymi, zakładami wytwórczymi i fabrykami, są narażone za przemysłowe zabrudzenia pyłami zawieszonymi, substancjami olejopochodnymi. W efekcie tego oprócz naturalnych mchów, glonów i ptasich odchodów, dachy są zabrudzone substancjami przemysłowymi.

Otoczenie w jakim znajduje się budynek determinuje stopień i szybkość zabrudzenia, szybkość porastania mchów, nagromadzenie liści i gałęzi. W typowo miejskiej zabudowie, można się spodziewać zanieczyszczeń od pyłów przemysłowych, mazi, zabrudzeń odchodami ptaków.

Mycie elewacji Warszawa

  • Czyścimy dachy przemysłowe z mazi,
  • Oczyszczamy dachy z rdzy przed malowaniem
  • Myjemy blachodachówki, dachówki, gont,
  • Usuwamy mech i glony,
  • krycie dachów blachodachówką, papą bitumiczną, dachówką ceramiczną, gontem,
  • izolacja i sprawdzanie szczelności dachów.
Działamy na terenie miasta Warszawa w każdej dzielnicy oraz na terenie woj. mazowieckiego.

Brygada myjąca Warszawa - Expres

Dlaczego warto?

Porywiste wiatry niosące brud i gałęzie nie omijające także dachów w dzielnic Warszawa, działające przez dłuższy czas na powierzchnię dachu mogą spowodować szkody i zabrudzenia w jego poszyciu jakim jest dachówka, blachodachówka, gont bitumiczny, blacha miedziana czy ocynkowana. Dysponujemy profesjonalnymi agregatami czyszczącymi pod ciśnieniem, ciepłą wodą z aktywnymi środkami chemicznymi. Dobieramy szczotki, skrobaki, myjki, odpowiednio do rodzaju powierzchni. Posiadamy doświadczenie i umiejętności wejścia na każdy dach, ale co ważniejsze, wiemy jak poruszać się po dachach, tak aby wraz ze sprzętem myjącym nie spowodować jakichkolwiek uszkodzeń. Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy np: Bielany, Pruszków, Ursynów, Wilanów, Żoliborz, Marki, Piaseczno, Pruszków, Praga, Wołomin, Zielonka, Mokotów, Otwock, Izabelin.

Drobne uszkodzenia naprawiane są w ramach serwisowania takich usterek w krótkim czasie. Usługa dekarska naprawy dachu w takim ograniczonym zakresie trwa zwykle kilka godzin.

 

Prowadzimy czyszczenie wszelkich typów dachów:

  • mycie dachów na willach
  • mycie ciśnieniowe typowych dachów płaskich
  • czyszczenie dachów mansardowych
  • renowacje dachów na kościołach

Nasza misja

Usługi i porady dekarskie Warszawa

Solidne wykonanie nowego dachu, gwarantowane, profesjonalne naprawy i remonty dachów są szczególnie oczekiwane przez inwestorów budowlanych, właścicieli domów, zarządców budynków, właścicieli nieruchomości. Naszą dekarską misją jest dokładne spełnianie tych oczekiwań. Zabezpieczony przed deszczem, śniegiem, wiatrem, na długie lata, dom z mocnym i pięknym dachem, za który nie trzeba zapłacić diamentami i złotem - to efekt naszych codziennych dekarskich starań, wysiłków, korzystania z wieloletniego doświadczenia. Naszą domeną jest także doradztwo w zakresie doboru materiałów na konstrukcje więźby, odeskowanie, folii izolacyjnej, sposobu ocieplenia poddaszy, wyboru pokrycia dachowego. Misją dekarzy z Warszawy dzielnicy Warszawy IZOPRO RB Z.Rosiek jest także edukacja właścicieli domu/dachu odnośnie konserwacji pokryć dachowych, sposobów korzystania z systemów odprowadzania wody, orynnowania, usuwania śniegu z dachu, oraz częstotliwości koniecznych inspekcji i przeglądów szczelności dachu, więźby dachowej oraz izolacji stropów.
Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy np: Ursynów, Wilanów, Żoliborz, Marki, Piaseczno, Pruszków, Wołomin, Mokotów, Otwock, Izabelin.

Kontakt - wycena mycia dachu

Polecani dekarze w Warszawie

Wyślij wiadomość ze wskazaniem lokalizacji dachu

Dane kontaktowe w Warszawie

604-260-209

Warszawa

Warszawa@dekarze.com.pl